
Ендоскопічна камера VOLTCRAFT FA8100C, для BS-500 та BS-1000T, 2-осьове керування, довжина 1 м, діаметр 7,5 мм 6078088
78 033 ₴
- В наявності
- Код: 6078088
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Ендоскопічна камера

Характеристики продукту
- Для ендоскопа BS 500/1000T
- Плавне керування рухом камери у 4 напрямках
- Гнучкий відеозонд Ø 7,5 мм
- Довжина кабелю: 1 м

Опис
Шарнірний відеозонд – це відеоендоскопічний зонд з рухомим кінчиком. Положення кінчика можна безступінчато регулювати в чотирьох напрямках у діапазоні 240° за допомогою двох важелів. Ця функція ідеально підходить для візуального огляду важкодоступних місць.
Характеристика
- Плавне керування рухом камери у чотирьох напрямках
- Налаштування контрастності світлодіодного освітлення
- Водонепроникний (IP 67)
- Діаметр головки камери 7,5 мм
- Довжина 1 м.
Комплект поставки
- Ендоскопічна камера
- Захисний ковпачок
- Набір для чищення
- Футляр для зберігання
- Інструкція користувача.
Коментарі
Для роботи потрібен основний блок ендоскопа BS 500 або BS 1000T.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Voltcraft |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 630 г |
| Джерело світла | 4 білих світлодіоди, 1000 лк із регулюванням яскравості - |
| Довжина виробу | 108 см |
| Діаметр зонда | 7,5 мм |
| Підходить для моделі | VOLTCRAFT BS-1000T VOLTCRAFT BS-1500T |
| Сертифікат опору | IP67 |
| Тип продукту | Ендоскопічний зонд |
| температура довкілля | Від -20 до +60 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 033 ₴


