
Ендоскопічна камера VOLTCRAFT A6100C, керована по 1 осі, для моделей BS-500 та BS-1000T, 1 м, Ø 5,5 мм 6078096
70 858 ₴
- В наявності
- Код: 6078096
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Ендоскопічна камера VOLTCRAFT A6100C

Характеристики продукту
- Для ендоскопа BS 500/1000T
- Плавне керування рухом камери у 2 напрямках
- Гнучкий зонд з камерою Ø 5,5 мм
- Довжина кабелю: 1 м
Опис
Шарнірний зонд-камера — це ендоскопічний зонд із рухомим кінчиком, на якому розміщена камери. За допомогою невеликої ручки кінчик зонда можна безперервно рухати в обох напрямках на 300° та фіксувати на місці. Ця функція ідеально підходить для візуального огляду у важкодоступних місцях.
Характеристика
- Плавне керування рухом камери у двох напрямках
- Світлодіодне освітлення
- Водонепроникний (IP 67)
- Головка камери діаметром 5,5 мм
- Довжина 1 м
Комплект поставки
- Ендоскопічна камера
- Захисний ковпачок
- Набір для догляду
- Сумка для зберігання
- Інструкція користувача.
Коментарі
Для роботи вам знадобиться основний ендоскоп BS 500 або BS 1000T.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Voltcraft |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 380 г |
| Джерело світла | 4 діоди, білі, 4200 лк, регульовані - |
| Довжина виробу | 105 см |
| Діаметр зонда | 5,5 мм |
| Підходить для моделі | VOLTCRAFT BS-1000TVOLTCRAFT BS-1500T |
| Сертифікат опору | IP67 |
| Тип продукту | Ендоскопічний зонд |
| температура довкілля | Від -20 до +60 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 858 ₴

