
Занурювальна пилка Bosch Professional GKT 55 GCE, 1400 Вт, німецький дистриб'ютор 6078107
51 258 ₴
- В наявності
- Код: 6078107
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Занурювальна пилка Bosch Professional GKT 55 GCE 0601675001

Характеристики продукту
- Потужний двигун 1400 Вт
- Виберіть кількість обертів
- Інтуїтивно зрозумілий механізм заміни леза

Опис
Висока продуктивність з високою точністю. Завдяки високій потужності двигуна та регульованій швидкості різання ви можете досягти найкращих результатів у різноманітних матеріалах. GKT 55 GCE сумісний з усіма стандартними напрямними шинами.
Характеристика
- Виберіть кількість обертів
- Інтуїтивно зрозумілий механізм заміни леза
- Захисна кришка з віконцем для кращого всмоктування
- Поворотна пилка HPP
- Оптимізований компресор
- Просте та зручне регулювання кута.
Комплект поставки
- L-Boxx
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 4,7 кг |
| Глибина різу макс. (45°) | 42 мм |
| Довжина виробу | 310 мм |
| Максимальний діаметр свердління | 20 мм |
| Технічні характеристики електроінструменту | включно з валізою |
| Тип серії Bosch | Bosch для професіоналів (синій) |
| Швидкість холостого ходу | 3600 — 6250 об/хв |
| діаметр свердління | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 258 ₴


