
Акумуляторна настільна пилка Bosch Professional GTS 18V-216 GTA 560 216 мм 30 мм 18 В 6078114
75 058 ₴
- В наявності
- Код: 6078114
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

BOSCH GTS 18V-216

Характеристики продукту
- БІТУРБО БЕЗЩІТКОВИЙ; Плавний пуск; Захист від перезапуску

Опис
Потужний, мобільний, компактний: висока висота скошування забезпечує свободу під час скошування без шнура
Характеристика
- Безщітковий двигун, що живиться від акумулятора ProCORE18V, для оптимальної мобільності під час роботи
- Висока продуктивність різання у всіх основних сферах застосування завдяки оптимізованій конструкції; висота різання 70 мм та ширина різання 635 мм
- Легка конструкція, ергономічні ручки, безпечне зберігання огорожі та захисний чохол для леза для легкого та безпечного транспортування.
Комплект поставки
- ГТС 18В-216
- Професійний робочий стіл GTA 560
- Картон.
- Упор для скосу
- Захист ножа
- Паралельна напрямна
- Штовхач
- Пилозбірник
- 1 x Акумуляторне пильне полотно, стандартне для дерева, 216 x 30 x 2,0 мм, 24

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 21,6 кг |
| Довжина виробу | 332 мм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 332 x 658 x 553 мм |
| Тип продукту | Бездротова настільна пила |
| Швидкість холостого ходу | 0 - 4500 об./хв |
| Ширина вироби | 658 мм |
| діаметр пилки | 216 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 058 ₴





