
Генератор довільних функцій
Характеристики продукту
- 2 канали
- Смуга пропускання 60 МГц
- Висока стабільність сигналу
- Численні інтегровані функції та методи модуляції
Опис
Генератор сигналів довільної форми AFG1062 – це генератор сигналів з найкращим співвідношенням ціни та якості. Він пропонує два канали, смугу пропускання 60 МГц та вихідну амплітуду до 10 В розмаху. Чотири режими роботи, 50 вбудованих загальних форм сигналів та вбудований частотомір 200 МГц покривають більшість потреб у генерації сигналів для експериментів та досліджень.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Мережевий кабель
- Сертифікат калібрування
- USB-кабель
- BNC-кабель
- Посібник користувача
- CD-ROM з інструкціями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3,4 кг |
| Вимірювання частоти (зовнішніше) | 200 МГц |
| Властивості генератора функцій | включно з частотоміром |
| Джерело живлення | мережа |
| Диапазон частот (ARB) | 1 мкГц — 10 МГц |
| Діапазон частот (синусоїдний) | 1 мкГц — 60 МГц |
| Число каналів | 2-канальний |
| Мінімальна частота | 0,000001 Гц |
| Повне гармонічне спотворення синусу | -50 дБн |
| Тип дисплея | цифровий |
| Ширина вироби | 235 мм |
| висота продукту | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133 683 ₴

