
Генератор довільних функцій DG4162 - калібрування ISO

Характеристики продукту
- 2 канали
- Смуга пропускання 160 МГц
- 14-бітна вертикальна роздільна здатність
- Інтегрований частотомір
Опис
Генератор довільних функцій DG4162 має два вихідні канали з вбудованим частотним та фазовим відгалужувачем і внутрішньою пам'яттю. Окрім стандартних синусоїдальної, прямокутної, трикутної, імпульсної, шумової та гармонійної функцій, він також підтримує понад 140 довільних сигналів, включаючи ЕКГ, гаусівський, лоренцівський, двотональний, експоненціально наростаючий та інші.
Характеристика
- Великий кольоровий монітор 17,8 см (800 x 480 пікселів)
- Різні типи модуляції на вибір: AM, FM, PM, ASK, FSK, PSK, BPSK, QPSK, 3FSK, 4FSK, OSK, PWM
- Функція розгортки
- Режим серійної зйомки
- Вхід зовнішнього перемикача
- Можливе дистанційне керування через USB та LAN (LXI-C)
- Гармонічна функція до 16-го порядку
- Ефективне програмне забезпечення для генераторів
Комплект поставки
- Мережевий кабель
- USB-кабель
- BNC-кабель (1 м)
- Компакт-диск із програмним забезпеченням та інструкцією користувача
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
Будь ласка, зверніть увагу на діапазон калібрування у формулі калібрування, яку можна знайти в розділі «Завантаження».
На цю статтю не поширюється право на відмову.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3,2 кг |
| Вимірювання частоти (зовнішніше) | 1 мкГц — 200 МГц |
| Джерело живлення | мережа |
| Диапазон частот (ARB) | 1 мкГц — 40 МГц |
| Діапазон частот (синусоїдний) | 1 мкГц — 160 МГц |
| Число каналів | 2-канальний |
| Модуляція (внутрішня) | AM, FM, PM, ASK, FSK, PSK, BPSK, QPSK, 3FSK, 4FSK, OSK, ШИМ |
| Мінімальна частота | 0,000001 Гц |
| Розміри | (Ш x В) 313 мм x 161 мм - |
| Служба калібрування | 5 значень діапазону калібрування |
| Тип дисплея | РК-дисплей |
| Функція розгортки | 1 мс - 300 с |
| висота продукту | 161 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123 183 ₴


