
Генератор довільних функцій DG1032Z - калібрування ISO
Характеристики продукту
- Смуга пропускання 30 МГц
- 2 канали
- Стандартні та довільні функції
Опис
DG1032Z має два повністю незалежні вихідні канали (однакові характеристики) та 8 Мбіт/с внутрішньої пам'яті. На додаток до звичайних стандартних функцій, пристрій має понад 160 довільних сигналів, гаусівські криві Лоренца, двоколірні криві, експоненціальне наростання та спадання. Найвища якість сигналу аж до 1 ppm, з роздільною здатністю 14 біт.
Характеристика
- Функція розгортки та режим серійного зображення
- Частотоміри
- Генератор гармонік до 8-го порядку
- Виходи захищені від перевантаження
- Великий кольоровий TFT-дисплей з діагоналлю 8,89 см
- 2 незалежних канали з увімкненою функцією "відстеження".
Комплект поставки
- BNC-кабель
- USB-кабель
- Мережевий кабель
- Короткі інструкції.
Коментарі
Будь ласка, зверніть увагу на діапазон калібрування у формулі калібрування, яку можна знайти в розділі «Завантаження».
На цю статтю не поширюється право на відмову.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3,2 кг |
| Вимірювання частоти (зовнішніше) | 1 мкГц — 200 МГц |
| Джерело живлення | мережа |
| Диапазон частот (ARB) | 1 мкГц — 10 МГц |
| Діапазон частот (синусоїдний) | 1 мкГц — 30 МГц |
| Число каналів | 2-канальний |
| Модуляція (внутрішня) | AM, FM, PM, ASK, FSK, PSK, PWM |
| Мінімальна частота | 1 мкГц |
| Розміри | (Ш x В) 262 мм x 112 мм - |
| Служба калібрування | 5 значень діапазону калібрування |
| Тип дисплея | РК-дисплей |
| Тригер (синхронно) | ТТЛ |
| Ширина вироби | 262 мм |
| висота продукту | 112 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 183 ₴

