
1-канальний генератор функцій AFG31021 25 МГц

Характеристики продукту
- 1- або 2-канальні моделі
- Діапазон вихідної амплітуди від 1 мВ-П до 10 В-П при навантаженні 50 Ом
- Застосування:
- Передові дослідження
- Синхронізація годинника та системи
- Реплікація реальних сигналів
- Характеристика компонентів і схем та їх валідація
- Проектування та тестування вбудованих систем
- Загальна генерація сигналів

Опис
Серія AFG31000 – найкращий генератор функцій у своєму класі. Він розроблений протягом усього виробничого процесу для задоволення найвищих вимог до продуктивності та універсальності. Його 9-дюймовий ємнісний сенсорний екран, вбудований додаток для формування сигналів довільної форми та запатентована технологія InstaView™ забезпечують безпрецедентну простоту використання для науковців та інженерів, дозволяючи їм зосередитися на своїй роботі.
Характеристика
- Подвійний режим забезпечує простоту використання та гнучкість
- Вбудований ArbBuilder для створення та редагування будь-яких функцій
- Запатентована технологія InstaView™
- Сумісний з TekBench®.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 4,7 кг |
| Джерело живлення | мережа |
| Диапазон частот (ARB) | 1 мГц — 12,5 МГц |
| Діапазон частот (синусоїдний) | 1 мкГц — 25 МГц |
| Число каналів | 1-канальний |
| Модуляція (внутрішня) | AM, FM, PM, PMW, ASK, FSK, PSK |
| Мінімальна частота | 0,000001 Гц |
| Розміри | (Ш х В) 413 x 192 мм |
| Тип вихідного сигналу | Звільнений туркутний ІмпульснийШумПрямокутний синус |
| Тип продукту | Генератор функцій |
| висота продукту | 192 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 483 ₴










