
Генератор довільних функцій MFG-2260M
Характеристики продукту
- 1 мкГц - 60 МГц 2 довільні канали Генератор імпульсів 25 МГц Модуляція/Розгортка/Пачка/Лічильник частоти Справжній точковий вихід Функція довільного виміру: 200 Мвиб/с Частота оновлення 100 МГц Роздільна здатність 14 біт Глибина пам'яті 4 кбіт/с
Опис
Двоканальний генератор довільних функцій з максимальною пропускною здатністю 60 МГц та генератор імпульсів з частотою до 25 МГц.
Характеристика
- Генератор імпульсів
- Модуляція
- Підмітання;
- Режим серійної зйомки
- лічильник частоти
- 2 незалежних канали.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,5 кг |
| Вимірювання частоти (зовнішніше) | 5 Гц — 150 МГц |
| Джерело живлення | мережа |
| Число каналів | 2-канальний |
| Модуляція (внутрішня) | AM, FM, PM, ШИМ, FSK, ASK, PSK, SUM |
| Мінімальна частота | 1 мкГц |
| Розміри | (Ш x В) 266 мм x 107 мм - |
| Тип вихідного сигналу | Звільнений синусПрямокутний Терутний Імпульс |
| Тип продукту | Генератор функцій |
| висота продукту | 107 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96 233 ₴

