
Makita DTW1001RTJ DTW1001RTJ Акумуляторний ударний гайковерт 1050 Нм 18 В Кількість акумуляторів у комплекті 2 5 Аг вкл. 2 акумуля
51 083 ₴
- В наявності
- Код: 6078146
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

18-вольтовий акумуляторний ударний гайковерт

Характеристики продукту
- Акумулятор 18V/5Ah
- Максимальний крутний момент 1050 Нм
- Максимальний діаметр гвинта M30

Опис
Потужний безщітковий ударний гайковерт 3/4 дюйма з крутним моментом до 1050 Нм. Три різні режими швидкості. Оснащений світлодіодним робочим ліхтарем для додаткового освітлення. Ідеально підходить для застосувань, що потребують високого крутного моменту.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Акумуляторний ударний шурупокрут
- 2 батареї BL1850B
- Швидкий зарядний пристрій DC18RC
- захисний кожух
- Глибокотягнуті деталі для MAKPAC
- МАКПАК Гр.3.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3,7 кг |
| Дані про вагу | з батареєю |
| Джерело живлення | на батарейках |
| Довжина виробу | 289 мм |
| Кількість ударів | 2200/хв |
| Максимальний крутний момент | 1050 Нм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 289 x 91 x 229 мм - |
| Технічні характеристики електроінструменту | У комплекті 2 акумулятори В комплекті зарядний пристрій У комплекті чохол для перенесення |
| Ширина вироби | 91 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 083 ₴









