
Акумуляторний ударний гайковерт Bosch Professional GDS 18V-1000 C 18 В 5,5 Аг літій-іонний 6078147
54 758 ₴
- В наявності
- Код: 6078147
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Потужний акумуляторний ударний гайковерт 1/2 дюйма з регульованими режимами роботи та безщітковою технологією BITURBO
Характеристики продукту
- Літій-іонний акумулятор 18 В/5,5 Аг
- Максимальний крутний момент 1000 Нм, пусковий крутний момент макс. 1600 Нм
- Кроки затягування 3 Нсм
Характеристика
- Безщіткова технологія BITURBO забезпечує крутний момент затягування 1000 Нм та пусковий момент 1600 Нм
- Інтерфейс користувача з двома режимами роботи: метал (A) та дерево (B). Інші режими роботи можна налаштувати окремо через застосунок Toolbox.
- Більша гнучкість та контроль завдяки комбінації трьох рівнів швидкості/крутного моменту.
Комплект поставки
- Акумуляторний ударний гайковерт GDS 18V-1000 C
- 2 акумулятори ProCORE18V 5,5 Ah
- Швидкий зарядний пристрій GAL 1880 CV
- L-Boxx 136
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 5,5 Ач |
| Ваги | 2,9 кг |
| Дані про вагу | без батареї |
| Діапазон холостого ходу | 0-1750 об/хв |
| Кількість батарей, що входять до комплекту | 2 |
| Максимальний крутний момент | 1000 Нм Пусковий крутний момент макс. 1600 Нм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 222 x 86 x 240 мм |
| Технічні характеристики електроінструменту | безщітковий, вмик. 2 акумулятори, вмик. зарядний пристрій, вмик. чохол |
| Тип клітки | Літій-іонний |
| Ширина вироби | 86 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 758 ₴
