
Акумуляторний ударний гайковерт Bosch Professional GAL1880 L-Boxx 18 V 5.5 Ah Li-Ion 6078148
53 883 ₴
- В наявності
- Код: 6078148
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

BOSCH GDS 18V-1050 H
Характеристики продукту
- Повна продуктивність на найвищому рівні: ударний гайковерт 3/4 дюйма з високим крутним моментом завдяки безщітковій технології BITURBO
Характеристика
- Вражаюча продуктивність та бездротова свобода роботи завдяки акумуляторам ProCORE18V та безщітковому двигуну
- Високопродуктивний двигун із крутним моментом затягування 1050 Нм та пусковим моментом до 1700 Нм
- Оптимальна універсальність та контрольована продуктивність з 3 рівнями швидкості/крутного моменту.
Комплект поставки
- Акумуляторний ударний гайковерт GDS 18V-1050 H
- L-BOXX136N
- Вкладиш L-BOXX 1/1 для пристрою та зарядного пристрою.
- 2 акумулятори ProCORE18V 5,5 Ah
- Швидкий зарядний пристрій GAL 1880 CV
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,9 кг |
| Дані про вагу | без батареї |
| Джерело живлення | на батарейках |
| Довжина виробу | 222 мм |
| Кількість ударів | 0–2600 уд./хв |
| Напруга | 18 В |
| Технічні характеристики електроінструменту | безщітковий, вмик. 2 акумулятори, вмик. зарядний пристрій, вмик. чохол |
| Тип клітки | Літій-іонний |
| Швидкість холостого ходу | 0-1750 об/хв |
| Ширина вироби | 86 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 883 ₴
