
Опис
Блок живлення DK з вимірюванням, компактний базовий розподільник живлення з вимірюванням енергії на фазу, з мережевим інтерфейсом та дисплеєм, BLT: 44x1895x70 мм, IEC 60 320: 36 x C13, 6 x C19
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAL-номер (аналогічний) | 7035 |
| Без галогенів | ЛОЖЬ |
| Довжина кабелю | 3 мм |
| З кришкою | ЛОЖЬ |
| Захист від перенапруги | ЛОЖЬ |
| Кількість розеток | 36 |
| Кількість розеток CEE 7/16 (ЄВРО) | 0 |
| Кількість розеток для холодних пристроїв | 0 |
| Кількість розеток із захисним контактом CEE 7/3 (тип F) | 0 |
| Кількість розеток італійського стандарту типу P11 | 0 |
| Поперечний переріз осердя | 1,5 мм2 |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Ширина вироби | 44 мм |
| висота продукту | 1895 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102 533 ₴

