
ДБЖ APC Smart-UPS X USV LCD, стійка/вежа, 1000 ВА

Характеристики продукту
- Вузький - 2 HE для монтажу в стійку
- Обертовий дисплей для монтажу в стійку або вежу
- Групові розетки

Опис
Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS надійно захищає ваші дані. Цей пристрій ідеально підходить для встановлення у вежі або стійці. APC Smart-UPS забезпечує чудовий захист для серверів даних (Intel або UNIX), міні-комп'ютерів, мережевих комутаторів та концентраторів, точок продажу (POS), обладнання для внутрішніх офісів у роздрібних магазинах, банках та банкоматах. Версії для монтажу в стійку особливо підходять для стійкових серверів, серверних пристроїв, блейд-серверів, інших блейд-пристроїв, стійкових комутаторів та мережевих концентраторів. Обертовий дисплей забезпечує легкий перегляд незалежно від використовуваної системи кріплення.
Чистий синусоїдальний вихідний струм забезпечує сумісність з усіма підключеними пристроями. Інтелектуальне керування батареями забезпечує високу доступність ДБЖ, а інтуїтивно зрозумілий РК-дисплей забезпечує високий комфорт користувача.
Чистий синусоїдальний вихідний струм забезпечує сумісність з усіма підключеними пристроями. Інтелектуальне керування батареями забезпечує високу доступність ДБЖ, а інтуїтивно зрозумілий РК-дисплей забезпечує високий комфорт користувача.
Характеристика
- EPO (аварійне вимкнення живлення) для дистанційного вимкнення в надзвичайних ситуаціях
- Перезавантаження підвішених систем (групові перемикальні виходи 3x)
- Обертовий РК-дисплей
Комплект поставки
- EPO (аварійне вимкнення живлення) для дистанційного вимкнення в надзвичайних ситуаціях
- Перезавантаження підвішених систем (групові перемикальні виходи 2x)
- Обертовий РК-дисплей
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 23 кг |
| Кількість виходів | 8 x |
| Кількість сполук, захищених від перенапруги | 8 |
| Номінальна потужність (ВА) | 1000 ВА |
| Розміри | (Ш x В x Г) 432 x 89 x 490 мм |
| Тип вилки | Холодильні прилади |
| Час переходу за повного навантаження | 8 хв |
| Ширина вироби | 432 мм |
| вихід | гніздовий роз'єм IEC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 883 ₴






