
Трансформатор
Характеристики продукта
- 1 х 0 В
- 1 x 230 В, 115 В
- 2500 ВА
Описание
Трансформатор SITAS - ФАЗА: 1- PN/PN(S6)(KVA):2,5/13,3- UPRI(V):415-400-385-245-230-215- USEC(V):2X115- ISEC (A): 10,9-21,8- F(HZ):50...60- ЦЕПЬ/ЭКРАН Ш.:II0/0- TA/ISOKL:40/B- IP00- ПОДКЛЮЧЕНИЕ: ВИНТОВОЕ/НОЖЕВОЕ- МОНТАЖ СОЕДИНЕНИЯ: ВИНТОВОЕ EN 61558-2 -1, -2-2, -2-4> Одобрено UL/CSA<>УПРАВЛЯЮЩИЙ ТРАНСФОРМАТОР<>ИЗОЛЯЦИОННЫЙ ТРАНСФОРМАТОР< Transformatory 4AM łączą w sobie wszystkie właściwości jednofazowych transformatorów bezpieczeństwa, separacyjnych, sterujących i sieciowych. Pozwala to na doskonałe opanowanie każdej aplikacji. Transformatory sterujące charakteryzują się również krótkotrwałą wydajnością.
Обратите внимание: это описание товара было автоматически переведено. Если вы можете помочь нам улучшить его, пожалуйста, сообщите нам.
Обратите внимание: это описание товара было автоматически переведено. Если вы можете помочь нам улучшить его, пожалуйста, сообщите нам.
Комментарии
- Элемент, влияющий на безопасность - монтаж только специалистами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 2500 ВА |
| Вхідний сигнал (число x напруга) | 1 х 0 В |
| Глибина | 178 мм |
| З'єднувальні компоненти | гвинтовий плоский з'єднувач |
| Захист від короткого замикання | ЛОЖЬ |
| Клас захисту | IP00 |
| Кількість записів | 1 х |
| Максимальна температура довкілля | +40 °С |
| Модель із каталогу виробника | 4AM6542-8JD40-0FA0 |
| Побудований як ізолювальний трансформатор | ЛОЖЬ |
| Підходить для розподільного щита | ЛОЖЬ |
| Розміри | (Д x Ш x В) 178 x 194 x 180 мм - |
| Стан | Нове |
| Спосіб встановлення | гвинтове кріплення |
| Тип ізоляційного матеріалу згідно з IEC 85 | B |
| Ширина | 194 |
| висота продукту | 180 мм |
| відносна напруга короткого замикання | 1,44% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 183 ₴

