
3 Ул 1140/64 трансформатор АТ3 10-48/50-4
Характеристики продукту
- 3 x 480 В змінного струму, 500 В змінного струму
- 3 x 400 В змінного струму
- 10000 ВА
Опис
Блок AT3 10-48/50-4 I Автотрансформатор, завданням якого є узгодження вхідної та вихідної напруги без вимоги електричної ізоляції.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 20,80 кг |
| Вхідна напруга | 480 В змінного струму 500 В змінного струму В |
| Довжина виробу | 150 мм |
| З'єднувальні компоненти | гвинтовий термінал |
| Клас ізоляційного матеріалу | F |
| Кількість записів | 3 х |
| Модель із каталогу виробника | АТ3 10-48/50-4 |
| Первинна пружна | 3 x 480/500 В змінного струму |
| Сертифікат | Відповідає VDE 0570 частина 2-13, DIN EN 61558-2-13, EN 61558-2-13, IEC 61558-2-13, UL 5085-1/-2, CSA 22.2 No 66. |
| Спосіб встановлення | кутова ніжка |
| Ширина вироби | 267 мм |
| виготовлення | Відкрити |
| висота продукту | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 883 ₴

