
Трансформатор
Характеристики продукту
- 3 x 400 В змінного струму
- 3 x 400 В змінного струму
- 3,80 А
- 2500 ВА
Опис
Блок ТТ3 2.5-4-4 I
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 32 кг |
| Вихідний струм | 3,80 А |
| Вміст | 1 шт. |
| Вхідна напруга | 400 В змінного струму В |
| Відповідає RoHS | Да |
| Знак відповідності | cULus визнав |
| Клас захисту | I |
| Кількість виходів | 3 х |
| Максимальна температура довкілля | +50 °С |
| Розміри | (Д x Ш x В) 165 x 315 x 250 мм - |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Ізолювальний трансформатор |
| висота продукту | 250 мм |
| ефективність | 94,3% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 958 ₴

