
Трансформатор
Характеристики продукту
- 1 x 550 В, 525 В, 500 В, 480 В, 460 В, 440 В, 415 В, 400 В, 380 В
- 1 x 230 В, 115 В
- 2500 ВА
Опис
ТРАНСФОРМАТОР SITAS - ФАЗА: 1 - PN/PN(S6)(кВА): 2,5/13,3 - UPRI(V): 550-525-500-480-460- 440-415-400-380-230- 208- USEC(V): 2X115- ISEC(A): 10,9-21,8- F(HZ): 50...60- SW./SCREEN W.: II0/0- TA/ISOKL: 40/B - IP00- З'ЄДНАННЯ: ГВИНТОВЕ/ШТИФТОВЕ З'ЄДНАННЯ - КРІПЛЕННЯ: ГВИНТОВЕ - EN 61558-2-1, -2-2, -2-4> ВИЗНАНО UL/CSA<>КЕРУЮЧИЙ ТРАНСФОРМАТОР<>ІЗОЛЯЦІЙНИЙ ТРАНСФОРМАТОР< Transformatory 4AM łączą w sobie wszystkie właściwości jednofazowych transformatorów bezpieczeństwa, separacyjnych, sterujących i sieciowych. Pozwala to na opanowanie każdej aplikacji w latających kolorach. Transformatory sterujące charakteryzują się również krótkotrwałą wydajnością.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 2500 ВА |
| Вторинна напруга 2 | 115-115В |
| Вхідний сигнал (число x напруга) | 1 x 550 В, 525 В, 500 В, 480 В, 460 В, 440 В, 415 В, 400 В, 380 В |
| Глибина | 178 мм |
| Захист від короткого замикання | ЛОЖЬ |
| Клас захисту | IP00 |
| Кількість записів | 1 х |
| Максимальна температура довкілля | +40 °С |
| Модель із каталогу виробника | 4AM6542-8DD40-0FA0 |
| Номінальна повна потужність | 2500 ВА |
| Первинна пружна 1 | 550-550В |
| Первинна напруга 2 | 525-525 В |
| Первинна напруга 4 | 480-480 В |
| Первинна пружна 6 | 440-440 В |
| Первинна пружна 8 | 400-400 В |
| Підходить для монтажу на друковану плату | Немає |
| Стан | Нове |
| висота продукту | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 958 ₴

