
Сонячний контролер заряду OutBack Power Solarladeregler Outback FLEXmax FM 60 12 В, 24 В, 36 В, 48 В, 60 В 60 А 6078245
77 333 ₴
- В наявності
- Код: 6078245
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Контролер сонячного заряду OBack FLEXmaks FM 60
Характеристики продукту
- Збільшує ефективність до 30%
- Напруга акумулятора від 12 В до 60 В
- Вбудований реєстратор даних
Опис
Контролер заряду FM60 FLEXmax із сімейства OBack використовує найновішу технологію відстеження MPPT. Програмний алгоритм Flexmax MPPT може збільшити світлову потужність до 30% порівняно з контролерами без технології MPPT. Активне охолодження та інтелектуальне керування температурою забезпечують оптимальну ефективність роботи контролера. Дані можна отримувати протягом 128 днів.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Індикатор стану
- Зберігання даних протягом 128 днів.
Комплект поставки
- Контролер заряду
- Інструкція користувача англійською мовою
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 5,3 кг |
| Власне споживання електроенергії | <1 Вт. |
| Глибина продукту | 100 мм |
| Для акумуляторів | Гелевий акумулятор |
| Максимальна потужність модуля | 7500 Вт |
| Максимальний струм модуля | 60 А |
| Напруга системи | 12 В |
| Під'єднання акумулятора | 12, 24, 36, 48, 60 В постійного струму |
| Стан | Нове |
| Ток зарядки (макс.) | 60 А |
| Ширина вироби | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 333 ₴
