
Декада вимірювання косинуса R1-3000 1 Ом - 11,11111 M Ом Калібрування 250 В (ISO) 6078301
56 683 ₴
- В наявності
- Код: 6078301
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Декада опору R1-3000 - калібрування ISO

Характеристики продукту
- Діапазон 1 Ом - 11.11111
- Навантажувальна здатність 3 Вт
- Макс. 250 В/змінного/постійного струму

Опис
Порівняно з R1-1000, R1-3000 пропонує вищу ефективність (3 Вт). Крім того, декаду можна захистити від перевантаження за допомогою зручного тонкодротяного запобіжника (стандартний запобіжник на 400 мА). Резистивний повзунок без запобіжника дозволяє обійти внутрішній захисний опір. Це забезпечує більшу точність, особливо за низьких значень опору.
Характеристика
- Міцний пластиковий корпус
- Довговічні повзункові перемикачі
Коментарі
Будь ласка, зверніть увагу на діапазон калібрування у формулі калібрування, яку можна знайти в розділі «Завантаження».
На цю статтю не поширюється право на відмову.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 320 г |
| Дані про вагу | приблизне значення |
| Довжина виробу | 170 мм |
| зв'язок | 4-мм безпечні головки |
| Напруга живлення (макс.) | 250 В |
| Тип | Десятиліття Опірування |
| Функції | Міцний - |
| Ширина вироби | 110 мм |
| толерантність | 1% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 683 ₴




