
Регульований лабораторний блок живлення TDK-Lambda GEN300-5 19 дюймів, 0 - 300 В/DC, 0 - 5 А 6078317
201 233 ₴
- В наявності
- Код: 6078317
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Лабораторне джерело живлення, регульоване ГЕН-300-5 1788

Характеристики продукту
- 1 HE (44 мм)
- Тактований
- 0 - 300 В/постійного струму / 0 - 5 А
- Потужність 1,5 кВт
- Технічні характеристики: Можливість монтажу в стійку

Опис
TDK-Lambda GEN-300-5 / Цей ефективний лабораторний блок живлення потужністю 1500 Вт має висоту лише 1U та може бути встановлений безпосередньо один на одного.
Вихідну напругу 0 - 300 В/DC та вихідний струм 0 - 5 А можна встановити безпосередньо на пристрої або дистанційно через вбудований інтерфейс RS232/RS485. Усі важливі функції також можна програмувати через аналогові входи (керуюча напруга 0 - 5 В, 0 - 10 В, керуючий струм 4 - 20 мА або через зовнішній резистор. Для цифрового керування доступні відповідні драйвери, наприклад, через LabView та LabWindows). Високороздільні 16-бітні аналого-цифрові та цифро-аналогові перетворювачі забезпечують точне налаштування та програмування. Поворотні ручки пристрою дозволяють перемикатися між точним та грубим налаштуванням.
Подвійний цифровий дисплей відображає поточні значення та різноманітну інформацію про стан (наприклад, захист від перенапруги, захист від зниженої напруги, режим перевантаження, налаштування адреси), а вихід монітора забезпечує відповідну аналогову напругу (0-5 В або 0-10 В) для зовнішнього моніторингу. Звичайно, пристрій також можна використовувати як джерело постійної напруги або струму – перемикання між цими режимами відбувається автоматично за потреби. Кілька пристроїв можна підключати послідовно або паралельно. Модель GEN/H має розмір половини стійки.
Вихідну напругу 0 - 300 В/DC та вихідний струм 0 - 5 А можна встановити безпосередньо на пристрої або дистанційно через вбудований інтерфейс RS232/RS485. Усі важливі функції також можна програмувати через аналогові входи (керуюча напруга 0 - 5 В, 0 - 10 В, керуючий струм 4 - 20 мА або через зовнішній резистор. Для цифрового керування доступні відповідні драйвери, наприклад, через LabView та LabWindows). Високороздільні 16-бітні аналого-цифрові та цифро-аналогові перетворювачі забезпечують точне налаштування та програмування. Поворотні ручки пристрою дозволяють перемикатися між точним та грубим налаштуванням.
Подвійний цифровий дисплей відображає поточні значення та різноманітну інформацію про стан (наприклад, захист від перенапруги, захист від зниженої напруги, режим перевантаження, налаштування адреси), а вихід монітора забезпечує відповідну аналогову напругу (0-5 В або 0-10 В) для зовнішнього моніторингу. Звичайно, пристрій також можна використовувати як джерело постійної напруги або струму – перемикання між цими режимами відбувається автоматично за потреби. Кілька пристроїв можна підключати послідовно або паралельно. Модель GEN/H має розмір половини стійки.
Коментарі
Цей продукт є блоком живлення, і тому його може підключати до інших пристроїв та програм лише кваліфікований персонал, але не може використовуватися як автономний пристрій («Автономний»).
Цей продукт підготовлено для продажу бізнес-клієнтам і доступний через різні канали розповсюдження.
Продукт не призначений для роздрібного продажу кінцевим споживачам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 8,5 кг |
| Вихідна напруга 1 | 0-300 В постійного струму |
| Вихідний струм 1 | 0 - 5 А |
| Вхідна напруга | 85 - 265 В змінного струму В |
| Кількість виходів | 1 х |
| Максимальний вихідний струм | 5 А |
| Мінімальний вихідний струм | 0 А |
| Одиниці виміру висоти | 1 U |
| Розміри | (Ш x В x Г) 483 x 44 x 507 мм |
| Специфікація | Монтаж у стійку |
| Технологія електроживлення | імпульсивний |
| Тип продукту | 19-дюймове регульоване лабораторне джерело живлення |
| висота продукту | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 201 233 ₴


