
19-дюймовий регульований лабораторний блок живлення TDK-Lambda GEN-20-38/LN GEN-20-38/LN 0 - 20 В/DC 6078330
216 983 ₴
- В наявності
- Код: 6078330
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Регульовані лабораторні джерела живлення Genesys

Характеристики продукту
- 0 - 20 В/постійного струму / 0 - 38 А
- Тактований
- Діапазон вхідної напруги 85 - 265 В змінного струму
- Роз'єм RS-232/RS-485
- Зовнішнє аналогове програмування та моніторинг.
- Специфікація: Монтаж у стійку

Опис
Цей ефективний лабораторний блок живлення потужністю 760 Вт має висоту лише 1U та може бути встановлений безпосередньо один на одного.
Вихідну напругу 0 - 20 В/DC та вихідний струм 0 - 38 А можна встановити безпосередньо на пристрої або дистанційно через вбудований інтерфейс RS232/RS485. Усі важливі функції також можна програмувати через аналогові входи (керуюча напруга 0 - 5 В, 0 - 10 В, керуючий струм 4 - 20 мА або через зовнішній резистор. Для цифрового керування доступні відповідні драйвери, наприклад, через LabView та LabWindows). Високороздільні 16-бітні аналого-цифрові та цифро-аналогові перетворювачі забезпечують точне налаштування та програмування. Поворотні ручки пристрою дозволяють перемикатися між точним та грубим керуванням.
Подвійний цифровий дисплей відображає поточні значення та різноманітну інформацію про стан (наприклад, захист від перенапруги, захист від зниженої напруги, режим перевантаження, налаштування адреси), а вихід монітора забезпечує відповідну аналогову напругу (0-5 В або 0-10 В) для зовнішнього моніторингу. Звичайно, пристрій також можна використовувати як джерело постійної напруги або струму – перемикання між цими режимами відбувається автоматично за потреби. Кілька пристроїв можна підключати послідовно або паралельно. Модель GEN/H має розмір половини стійки.
Вихідну напругу 0 - 20 В/DC та вихідний струм 0 - 38 А можна встановити безпосередньо на пристрої або дистанційно через вбудований інтерфейс RS232/RS485. Усі важливі функції також можна програмувати через аналогові входи (керуюча напруга 0 - 5 В, 0 - 10 В, керуючий струм 4 - 20 мА або через зовнішній резистор. Для цифрового керування доступні відповідні драйвери, наприклад, через LabView та LabWindows). Високороздільні 16-бітні аналого-цифрові та цифро-аналогові перетворювачі забезпечують точне налаштування та програмування. Поворотні ручки пристрою дозволяють перемикатися між точним та грубим керуванням.
Подвійний цифровий дисплей відображає поточні значення та різноманітну інформацію про стан (наприклад, захист від перенапруги, захист від зниженої напруги, режим перевантаження, налаштування адреси), а вихід монітора забезпечує відповідну аналогову напругу (0-5 В або 0-10 В) для зовнішнього моніторингу. Звичайно, пристрій також можна використовувати як джерело постійної напруги або струму – перемикання між цими режимами відбувається автоматично за потреби. Кілька пристроїв можна підключати послідовно або паралельно. Модель GEN/H має розмір половини стійки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 7 кг |
| Вихідний струм 1 | 0 - 38 А |
| Вхідна напруга | 85 - 265 В змінного струму В |
| Калібрування | ІСО |
| Максимальна вихідна напруга | 20 В постійного струму |
| Модель із каталогу виробника | ГЕН-20-38/ЛН |
| Мінімальна вихідна напруга | 0 В постійного струму |
| Одиниці виміру висоти | 1 U |
| Технічні характеристики лабораторного джерела живлення | програмовний |
| Тип джерела живлення | Короткостроковий |
| Ширина вироби | 483 мм |
| висота продукту | 44 мм |
| зв'язку | Шини живлення на задній панелі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216 983 ₴


