
ReComputer Super J3011 - Nvidia Jetson Orin Nano - 8 ГБ оперативної пам'яті - Seeedstudio 114110312 6078357
57 985 ₴
- В наявності
- Код: 6078357
Опис продукту: reComputer Super J3011 - Nvidia Jetson Orin Nano - 8 ГБ RAM - Seeedstudio 114110312
reComputer Super J3011 — це готове до використання апаратне рішення для штучного інтелекту, яке поєднує високу обчислювальну потужність з компактним форм-фактором і широким спектром портів. Побудовано на модулі...Модуль Nvidia Jetson Orin Nanoз8 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ ПАМ'ЯТІвін пропонує1024 ядра CUDA, 32 ядра TensorПропускна здатність пам'яті 102 ГБ/с та підтримка сучасних фреймворків штучного інтелекту (PyTorch, ONNX, Hugging Face). Розроблено для цілодобової роботи за різних температур.від -20°C до 65°Cрозроблений, а також завдяки корпусу з активним охолодженням таРеактивний ранець 6.2готова системаз твердотільним накопичувачем на 128 ГБВи можете розпочати роботу негайно. Це повноцінний інструмент для інженерів, розробників штучного інтелекту та інтеграторів промислових систем.
Виробник випустив детальний посібник користувача - погляньте!

reComputer Super J3011 - Nvidia Jetson Orin Nano - 8 ГБ оперативної пам'яті - Seeedstudio 114110312.

Супер-прискорення продуктивності ШІпропонує до67TOPS у режимі MAXN Super.
Найважливіші характеристики reComputer Super J3011
- ШІ-продуктивність 67 TOPSІдеально підходить для обробки зображень, розпізнавання об'єктів, генеративного штучного інтелекту та робототехніки
- Jetson Orin Nano 8 ГБ1024 ядра CUDA, 32 ядра Tensor, 8 ГБ LPDDR5 платформа на базі архітектури Ampere
- Одразу готовий до використанняпопередньо встановлений JetPack 6.2 та 128 ГБ NVMe SSD
- Розширені можливості підключення2x RJ45 GbE, 4x USB 3.2, HDMI 2.1, CAN, WiFi, LTE, CSI (4x MIPI)
- Розширення через слоти M.2 та Mini-PCIeПідтримка WiFi, Bluetooth, 4G LTE та додаткових модулів SSD
- Стабільна робота в складних умовахРобоча температура від -20°C до 65°C, активне охолодження, алюмінієвий корпус
- Сумісність з фреймворками штучного інтелектуПідтримка Nvidia SDK, ROS2/1, LLaMA, Whisper, Stable Diffusion та інших
Які відмінні риси суперверсії J3011?
Суперверсія — це покращена версія класичного reComputer, яка пропонує…до 1,7 разів вища продуктивність штучного інтелекту(67 ТОПІВ порівняно з 21 ТОПІВОМ у класичних моделей). Він маєактивне охолодження, два порти Ethernet(ETH0 + ETH1), більше ядер CUDA та Tensor, таПідтримка розширення через LTE, WiFi та NVMe SSDSuper J3011 готовий для розгортання периферійних обчислень, де потрібні низька затримка, надійність та швидкі безхмарні обчислення.
Оптимізовано для вимогливих застосувань штучного інтелекту
Super J3011 reComputer ідеально підходить для застосувань, що вимагають високої продуктивності, надійності та можливостей локальної обробки. До них належатьавтономні роботи, відеоаналітика в режимі реального часу, інтелектуальне спостереження або промислові системи обробки зображеньЛокальний висновок усуває потребу в хмарі та значно зменшує затримку.

Рекомп'ютер єРозроблено для вимогливих застосувань штучного інтелекту.

Призначення контактів та роз'ємів у reComputer.
Призначення контактів та підключення в reComputer
- DIP-перемикач
- USB типу C 2.0
- Вихід HDMI 2.1
- 4 порти USB 3.2 типу A
- 2 ключі-отвори
- 2 світлодіоди
- Слот для SIM-карти
- 2 порти Ethernet RJ45
- Роз'єм живлення постійного струму (5525)
Розташування компонентів
- Модуль Nvidia Jetson Orin
- Розширювальна дошка
- 4-контактний роз'єм вентилятора (5V PWM)
- 4-контактний роз'єм вентилятора (12 В ШІМ)
- 40-контактний роз'єм розширення
- Підключення до шини CAN
- 12-контактний роз'єм (керування та UART)
- Роз'єми MIPI CSI (15-контактні) x4
- Роз'єм акумулятора RTC (CR1220)
- 2-контактний роз'єм RTC (3 В)
- Роз'єм M.2 Key
- Слот Mini-PCIe
- Слот M.2 Key M (з SSD)

Розташування компонентів - вид зверху та знизу.

Компоненти, що входять до комплекту.
Вміст набору
- 1x reComputer Super J3011 з Jetson Orin Nano 8 ГБ
- 1x плата розширення Seeed Carrier Board (reComputer Super J401)
- 1x NVMe SSD 128 ГБ
- 1x алюмінієвий корпус з вентилятором
- 1 кабель USB типу A – USB типу C
- 1x посібник користувача
| Технічні характеристики reComputer Super J3011 | |
|---|---|
| Модуль | Nvidia Jetson Orin Nano 8 ГБ |
| Послуга штучного інтелекту | До 67 TOPS (суперрежим MAXN) |
| ГРАФІЧНИЙ ПРОЦЕСОР | 1024 ядра Ампер, 32 тензорні |
| Частота графічного процесора | 1020 МГц |
| ПРОЦЕСОР | 6 ядер Arm Cortex-A78AE 1,7 ГГц |
| ОПЕРАТИВНА ПАМ'ЯТЬ | 8 ГБ LPDDR5, 128-біт, до 102 ГБ/с |
| Відеокодек | 1080p30 (1-2 ядра процесора) |
| Декодер відео | 1x 4K60, 2x 4K30, 5x 1080p60, 11x 1080p30 (H.265) |
| CSI-камери | До 4 камер (8 віртуальних каналів), 8 ліній MIPI CSI-2, D-PHY 2.1 (до 20 Гбіт/с) |
| ТВЕРДОТІЛЬНИЙ НАКОПИЧУВАЧ | NVMe 128 ГБ M.2 (ключ M, PCIe) |
| WiFi/Bluetooth | M.2 Ключ E |
| LTE | Слот Mini-PCIe + слот для SIM-карти |
| Ethernet | 2x RJ45 Gigabit Ethernet |
| USB | 4 порти USB 3.2 типу A, 1 порт USB-C 2.0 (налагодження) |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| CAN | 1x CAN (4-контактний) |
| Порти розширення | 1x 40-контактний GPIO, 1x 12-контактний UART / Керування |
| Вентиляція | 2x ШІМ: 5 В (1,25 мм), 12 В (2,54 мм) |
| Годинник RTC | 2-контактний + роз'єм CR1220 |
| Елементи керування та кнопки | 2 світлодіоди (PWR, ACT), 1 індикатор живлення, 1 індикатор скидання, 1 DIP-перемикач REC |
| Антени | 4 слоти для зовнішніх антен |
| Електроживлення | від 12 В до 19 В постійного струму |
| JetPack | Версія 6.2 (Linux BSP) |
| Склад | кріпиться на столі або на стіні |
| Робоча температура | від -20°C до 65°C |
| Розміри | 130 x 120 x 66 мм |
| Вага | 1110 г |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
- Ціна: 57 985 ₴







