
ReComputer Super J4011 - Nvidia Jetson Orin NX - 8 ГБ оперативної пам'яті - Seeedstudio 114110313 6078358
71 985 ₴
- В наявності
- Код: 6078358
Опис продукту: reComputer Super J4011 - Nvidia Jetson Orin NX - 8 ГБ ОЗП - Seeedstudio 114110313
reComputer Super J4011 — це універсальна система периферійних даних, що базується на...Nvidia Jetson Orin NXз8 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ ПАМ'ЯТІ, який поєднує високу продуктивність з енергозбереженням та широкими можливостями розширення. reComputer Super J4011 пропонує до117 TOPS у режимі MAXN SuperЦе робить його ідеальним для застосувань у штучному інтелекті, робототехніці та відеоаналітиці. Його продуктивність адаптована до вимогливих застосувань, водночас пропонуючи економію енергії завдяки регульованому джерелу живлення (від 10 Вт до 40 Вт). Система пропонує низку інтерфейсів, включаючи...2x RJ45 Ethernet, 4x USB 3.2, HDMI 2.1, Mini PCIe, M.2 Key E,іПідтримка камер CSI та CANЗ встановленимРеактивний ранець 6.2операційна система та вбудований128 ГБ NVMe SSDreComputer Super J4011 забезпечує швидке розгортання та розробку програм штучного інтелекту, таких як Nvidia Isaac, Hugging Face, ONNX та ROS2/1.
Виробник випустив детальний посібник користувача - погляньте!

reComputer Super J4011 - Nvidia Jetson Orin NX - 8 ГБ оперативної пам'яті - Seeedstudio 114110313.

Супер-прискорення продуктивності ШІпропонує до 117 TOPS у режимі MAXN Super.
Найважливіші характеристики reComputer Super J4011
- Продуктивність ШІ117 TOPS у режимі MAXN Super, ідеально підходить для передових застосувань штучного інтелекту, таких як відеоаналітика, робототехніка та генеративний ШІ
- Гнучкість продуктивностіНалаштовувані режими живлення (від 10 Вт до 40 Вт) для оптимізації продуктивності та енергоспоживання за потреби.
- Розширені інтерфейси2 порти RJ45 Ethernet (1 Гбіт/с), 4 порти USB 3.2, HDMI 2.1, CAN, а також Mini PCIe та M.2 Key E забезпечують легке розширення системи.
- Попередньо встановлений JetPack 6.2Попередньо встановлене програмне забезпечення з повною підтримкою фреймворків штучного інтелекту, таких як Nvidia Isaac, Hugging Face та ROS2/1
- Підтримка камериЗавдяки портам MIPI CSI можна підключити до 4 камер (8 через віртуальні канали).
- Робоча температураДіапазон робочих температур від -20°C до 65°C у режимі MAXN Super, що робить систему стійкою до суворих умов експлуатації.
Що особливого в супер-версії?
Версії Super, включаючи reComputer Super J4011, пропонуютьвиняткова продуктивність у режимі MAXN Super, який адаптований для вимогливих застосувань штучного інтелекту. Порівняно з класичними версіями, reComputer Super пропонуєдо 1,7 разів вища продуктивність штучного інтелектуУ поєднанні з гнучким керуванням живленням (від 10 Вт до 40 Вт) таширокі можливості підключенняСуперверсії – ідеальний вибір для розробки ресурсомістких обчислювальних програм, включаючи робототехніку, обробку відео в реальному часі та генеративні програми штучного інтелекту.
Оптимізовано для вимогливих застосувань штучного інтелекту
reComputer Super J4011 був розроблений для найвимогливіших застосувань штучного інтелекту, таких як...Роботизована автоматизація (AMR), розумна комерція, промислова автоматизація, відеоаналітика та інтелектуальне спостереженняЗавдяки потужному процесору Nvidia Orin NX та підтримці кількох фреймворків штучного інтелекту (включаючи Nvidia Isaac та Hugging Face), система пропонує достатньоОбчислювальна потужність для підтримки складних, високопродуктивних програм з низькою затримкою, такі як розпізнавання зображень, мультимодальні взаємодії та аналіз відео.

Рекомп'ютер єРозроблено для вимогливих застосувань штучного інтелекту.

Призначення контактів та роз'ємів reComputer.
Призначення контактів та роз'ємів у reComputer
- DIP-перемикач
- USB типу C 2.0
- Вихід HDMI 2.1
- 4 порти USB 3.2 типу A
- 2 ключі-отвори
- 2 світлодіоди
- Слот для SIM-карти
- 2 порти Ethernet RJ45
- Роз'єм живлення постійного струму (5525)
Розташування компонентів
- Модуль Nvidia Jetson Orin
- Розширювальна дошка
- 4-контактний роз'єм вентилятора (5V PWM)
- 4-контактний роз'єм вентилятора (12 В ШІМ)
- 40-контактний роз'єм розширення
- Підключення до шини CAN
- 12-контактний роз'єм (керування та UART)
- Роз'єми MIPI CSI (15-контактні) x4
- Роз'єм акумулятора RTC (CR1220)
- 2-контактний роз'єм RTC (3 В)
- Роз'єм M.2 Key
- Слот Mini-PCIe
- Слот M.2 Key M (з SSD)

Розташування компонентів - вид зверху та знизу.

Компоненти, що входять до комплекту.
Вміст набору
- 1x reComputer Super J4011 з Jetson Orin NX 8 ГБ
- 1x Несуча пластина Seeed (reComputer Super J401)
- 1x NVMe SSD 128 ГБ
- 1x алюмінієвий корпус з вентилятором
- 1 кабель USB типу A – USB типу C
- 1x посібник користувача
| Технічні характеристики reComputer Super J4011 | |
|---|---|
| Модуль | Nvidia Jetson Orin NX 8 ГБ |
| Послуга штучного інтелекту | До 117 TOPS (суперрежим MAXN) |
| ГРАФІЧНИЙ ПРОЦЕСОР | 1024 ядра Ампер, 32 тензорні |
| Частота графічного процесора | 1173 МГц |
| ПРОЦЕСОР | 6 ядер Arm Cortex-A78AE 2 ГГц |
| Прискорювач DL | 1x NVDLA версії 2.0, 1,23 ГГц |
| Прискорювач бачення | 1x PVA v2.0 |
| ОПЕРАТИВНА ПАМ'ЯТЬ | 8 ГБ LPDDR5, 128-біт, до 102,4 ГБ/с. |
| Відеокодек | 1x 4K60, 3x 4K30, 6x 1080p60, 12x 1080p30 (H.265) |
| Декодер відео | 1x 8K30, 2x 4K60, 4x 4K30, 9x 1080p60, 18x 1080p30 (H.265) |
| CSI-камери | До 4 камер (8 віртуальних каналів), 8 ліній MIPI CSI-2, D-PHY 2.1 (до 20 Гбіт/с) |
| ТВЕРДОТІЛЬНИЙ НАКОПИЧУВАЧ | NVMe 128 ГБ M.2 (ключ M, PCIe) |
| WiFi/Bluetooth | M.2 Ключ E |
| LTE | Слот Mini-PCIe + слот для SIM-карти |
| Ethernet | 2x RJ45 Gigabit Ethernet |
| USB | 4 порти USB 3.2 типу A, 1 порт USB-C 2.0 (налагодження) |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| CAN | 1x CAN (4-контактний) |
| Порти розширення | 1x 40-контактний GPIO, 1x 12-контактний UART / Керування |
| Вентиляція | 2x ШІМ: 5 В (1,25 мм), 12 В (2,54 мм) |
| Годинник RTC | 2-контактний + роз'єм CR1220 |
| Елементи керування та кнопки | 2 світлодіоди (PWR, ACT), 1 індикатор живлення, 1 індикатор скидання, 1 DIP-перемикач REC |
| Антени | 4 слоти для зовнішніх антен |
| Електроживлення | від 12 В до 19 В постійного струму |
| JetPack | Версія 6.2 (Linux BSP) |
| Склад | кріпиться на столі або на стіні |
| Робоча температура | від -20°C до 65°C |
| Розміри | 130 x 120 x 66 мм |
| Вага | 1110 г |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
- Ціна: 71 985 ₴







