Опис товару: Лазерний плоттер - Creality Falcon2 - 22W
Більш потужний лазер, більша робоча зона, більша швидкість і багато нових функцій – це те, що пропонує Creality у продовженні плоттера Falcon, який отримав високу оцінку користувачів. Falcon2 пропонує aвисока якістьпри різанні та гравіруванні завдяки променю з 4 потужних лазерів, стабільній конструкції та інноваційній функції, такій як система Air-Assist, яка запобігає пригоранню країв. ПотужнийЛазер потужністю 22 Втздатний прорізати фанеру товщиною 15 мм всього за один прохід. Він також підходить для нержавіючої сталі. Плоттер розвиває швидкість додо 25 000 мм/хвщоб ви могли створювати ще більше вражаючих робіт за менший час! Робочий простір - це400 x 415 ммвеликий.

Лазерний плоттер - Creality Falcon2 - 22 Вт

Плоттер використовує технологію стиснення лазерного променя FAC.
Лазер потужністю 22 Вт
Система з чотирьох 6-ватних лінз забезпечуєВисокоточне різання та гравіюванняз точністю до 0,1 мм. Такий потужний лазер дозволяє працювати з найрізноманітнішими матеріалами. Плоттер може прорізати фанеру товщиною 15 мм, акрил товщиною 10 мм і нержавіючу сталь товщиною 0,05 мм лише за один прохід. Falcon2 дозволяє кольорове гравіювання за допомогою сталі, яка може набувати різних кольорів при нагріванні.
Підвищення продуктивності
Falcon2 може різати та гравірувати зі швидкістю до 25 000 мм/хв, що вдвічі швидше, ніж його попередник. Це означає, що виРобіть більше за менший часможе. Ця швидкість також дозволяє обробляти серії.
Система повітряної підтримки
Нова інтегрована система управління повітряним потоком дозволяє користувачеві регулювати силу повітряного потоку вручну за допомогою поворотного регулятора або автоматично за допомогою програмного забезпечення LightBurn. Контроль повітряного потоку під час роботи лазера - цеГарантія гладких, точних країв без надмірного підгоряння. Функція Air Assist здуває пил і дим, що накопичуються під час різання або гравіювання, захищаючи лінзу лазера.
Потрійна система моніторингу
Плотер оснащений системою, яка забезпечуєбезпечна та точна роботаверстата гарантовано. Вбудовані датчики контролюють ступінь повітряного потоку, стан лазерної лінзи і попереджають, якщо в робочій зоні з'являється полум'я. Про несправності апарат інформує користувача за допомогою вбудованих в голову світлодіодів і звукового сигналу.

Система інформує користувача про помилки пристрою.

Falcon2 — безпечний і зручний пристрій.
Ще безпечніше
На додаток до потрійної системи моніторингу, Falcon2 оснащений aРізноманітність функцій безпекиякі забезпечують найвищий рівень захисту від нещасних випадків. Машина має кінцевий вимикач, датчик для виявлення руху або падіння, систему блокування, аварійну кнопку і захисний кожух лазера для захисту очей. Повністю алюмінієва конструкція гарантує стабільність плоттера навіть на високих швидкостях.
Адаптуйте пристрій до ваших потреб
Щоб дати користувачеві можливістьмаксимальний комфортПлоттер має кілька варіантів регулювання, щоб адаптувати його до ваших потреб. У нижній частині машини є 3 варіанти регулювання, щоб адаптувати ширину машини до різних розмірів столу. Завдяки регульованим ніжкам ви можете відрегулювати висоту плоттера. Комфорт також забезпечують силіконові накладки та добре організовані кабелі, що не заплутуються.
| ТЕХНІЧНІ ДАНІ FALCON2 22W | |
|---|---|
| Лазерна потужність: | 22 W |
| Робоча поверхня: | 400 x 415 мм |
| Швидкість руху: | До 25000 мм/хв |
| Розмір лазерної плями: | 0,1 x 0,1 мм |
| Довжина хвилі лазера: | 455 нм (+/- 5 нм) |
| Роздільна здатність гравюри: | 254 dpi |
| Джерело світла: | Напівпровідниковий лазер |
| Програмне забезпечення: | LaserGRBL, LightBurn |
| Операційні системи: | Windows, macOS |
| Режим роботи: | Карта пам'яті TF, USB C |
| Підтримувані файли: | .svg, .png, .jpg, .jpeg, .bmp, .dfx |
| Формат вихідного файлу: | .gcode |
| Робоча напруга: | 24 В / 5 А |
| Розмір виробу: | 586 x 632 x 198 мм |
| Вага виробу: | 3,2 кг |
| Michal | |
| отлично | |
| Плоттер легко збирається і виглядає міцно. У виробника є добре освоєні навчальні відео, які можуть зібрати і використовувати з першого разу навіть зовсім новачки. | |
| Maciej | |
| отлично | |
| Я дуже задоволена???????? | |
| Zbigniew | |
| отлично | |
| Для моделювання, надзвичайно простий у використанні ????️ | |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
- Ціна: 59 805 ₴





