
Косметичний стіл PHYSA PORTICI для процедур, висота 600-900 мм, кут нахилу 0-90 °, навантаження до 150 кг, водовідштовхувальне
91 765 ₴
- В наявності
- Код: 6078395
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Завдяки своїй великій довжині косметичний стіл PHYSA PORTICI забезпечує максимальне розслаблення в положенні лежачи або сидячи. Це дозволяє з комфортом проводити косметичні процедури, які сповна сподобаються вашим клієнтам. Звісно, косметологічне крісло також підходить для використання в студіях укладання, татуювання та пірсингу, у спа-салонах та велнес-центрах, а також як масажний стіл.
Зручний процедурний стіл для здоров'я та краси
З точки зору комфорту та ергономіки, процедурний стіл пропонує численні функції. Двигуни забезпечують легке керування за допомогою дротового (3 м) ручного управління: можна вибрати різні налаштування висоти в діапазоні 600 - 900 мм. Ви також можете регулювати кут нахилу спинки (0 - 90°), підлокітників (0 - 180°) і підставки для ніг (0 - 90°) відповідно до конкретної процедури і пацієнта.
М'яка оббивка в поєднанні з першокласним масло- і водовідштовхувальним покриттям зі штучної шкіри, яке легко чиститься, забезпечують високий рівень комфорту і ідеальну гігієну. Ваші клієнти будуть відчувати себе повністю розслабленими на товстій оббивці, якою оснащений цей стіл. Функція відкидання завершує приємну атмосферу.
Завдяки продуманій конструкції, великій основі з металу з порошковим покриттям і високоякісним матеріалам, косметологічний стіл physa має максимальну вантажопідйомність до 150 кг. Цей косметичний стіл вражає своєю надзвичайною міцністю та простим і класичним дизайном.
Регульований по висоті підкатний стілець завжди забезпечує вам найкращу позицію
У "TheТабурет на колесах WELLS PISTACHIO, що регулюється по висотіпропонує вам багато корисних деталей. Завдяки п'яти плавно хідним колесам ви можете переміщати його куди завгодно. Завдяки газовій пружині стілець на колесах регулюється по висоті від 540 до 720 мм. Це означає, що ви завжди можете привести його в ідеальне положення для розслабленої постави. За потреби ви можете повернути стілець на 360° навколо його власної осі. М'яке сидіння діаметром 300 мм забезпечує комфортне сидіння навіть протягом тривалого часу. М'яка спинка забезпечує ще більше розслаблення між ними. Стілець для тренувань вражає своєю міцною конструкцією, яка витримує навантаження до 150 кг.
Ви працюєте з рідинами або пиловими речовинами? Використовувані матеріали, такі як штучна шкіра ПВХ та алюмінієвий сплав, перетворюють прибирання на дитячу забаву. Крім того, покриття сидіння є пиле- та водовідштовхувальним, а це означає, що стільчик на колесах менше забруднюється навіть під час роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага з пакованням | 114 кг |
| Висота мін. | 60 см |
| Дистанційне керування | И |
| Заряджання макс. | 150 кг |
| Кут регулювання спинки [°] | 0 - 90 |
| Маса | 74,5 кг |
| Потужність, Вт | 300 Вт |
| Регульована довжина підставки для ніг | И |
| Розмір спинки [мм] | 520 x 600 |
| Розміри основи [см] | 105 x 66 |
| Розміри підставки для ніг [мм] | 150 x 520 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91 765 ₴




