
Акумулятор Phoenix Contact UPS-BAT/VRLA-WTR/24DC/26AH 2320429, 24 В/DC 6078457
124 180 ₴
- Під замовлення
- Код: 6078457
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Акумулятор Phoenix Contact UPS-BAT/VRLA-WTR/24DC/26AH 2320429

Характеристики продукту
Опис
Phoenix Contact 2320429 / Акумулятор енергії, свинцевий AGM, технологія VRLA 24 В постійного струму, 26 Аг, заміна акумулятора без інструментів, автоматичне розпізнавання та зв'язок з QUINT UPS-IQ
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BAT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина продукту | 169 мм |
| Максимальна вхідна напруга | 24 В постійного струму |
| Номінальна напруга | 24 В |
| Час переходу за повного навантаження | 3600 сек |
| Ширина | 358 |
| висота продукту | 165 мм |
| температура довкілля | 60-60 °С |
Інформація для замовлення
- Ціна: 124 180 ₴

