
Акумулятор Phoenix Contact UPS-BAT/VRLA-WTR/24DC/13AH 2320416, 24 В/DC 6078460
80 100 ₴
- Під замовлення
- Код: 6078460
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Акумулятор Phoenix Contact UPS-BAT/VRLA-WTR/24DC/13AH 2320416

Характеристики продукту
Опис
Phoenix Contact 2320416 / Акумулятор енергії, свинцевий AGM, технологія VRLA 24 В постійного струму, 13 Аг, заміна акумулятора без інструментів, автоматичне розпізнавання та зв'язок з QUINT UPS-IQ
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BAT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина продукту | 172 мм |
| Максимальна вхідна напруга | 24 В постійного струму |
| Номінальна напруга | 24 В |
| Час переходу за повного навантаження | 1200 сек |
| Ширина | 172 |
| висота продукту | 168 мм |
| температура довкілля | 60-60 °С |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 100 ₴

