
Акумулятор Phoenix Contact UPS-CAP/24DC/20A/20KJ 2320380, 22 - 27 В/DC, 18 - 30 В/DC 6078461
107 290 ₴
- Під замовлення
- Код: 6078461
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Акумулятор Phoenix Contact UPS-CAP/24DC/20A/20KJ 2320380

Характеристики продукту
- -
Опис
Phoenix Contact 2320380 / Накопичувач енергії, що не потребує обслуговування, на основі двошарового конденсатора, 24 В постійного струму, 20 кДж, автоматичне розпізнавання та зв’язок із QUINT-UPS-IQ
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,9 кг |
| Вихідний струм | 20 А |
| Вхідна напруга | 18 - 30 В постійного струму В |
| Довжина: | 176 м |
| Максимальна вихідна напруга | 27 В постійного струму |
| Мінімальна вихідна напруга | 22 В постійного струму |
| Номінальна напруга | 24 В |
| Ширина | 150 |
| висота продукту | 130 мм |
| температура довкілля | 60-60 °С |
Інформація для замовлення
- Ціна: 107 290 ₴

