
Phoenix Contact UPS-CAP/24DC/10A/10KJ акумулятор 2320377, 22 - 27 В/DC, 18 - 30 В/DC 6078462
67 533 ₴
- В наявності
- Код: 6078462
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Акумулятор Phoenix Contact UPS-CAP/24DC/10A/10KJ 2320377

Характеристики продукту
- -
Опис
Phoenix Contact 2320377 / Двошаровий конденсаторний накопичувач енергії, що не потребує обслуговування, 24 В постійного струму, 10 кДж, автоматичне розпізнавання та зв'язок з QUINT-UPS-IQ.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,7 кг |
| Вихідний струм | 10 А |
| Вхідна напруга | 18 - 30 В постійного струму В |
| Довжина: | 126 м |
| Максимальна вихідна напруга | 27 В постійного струму |
| Мінімальна вихідна напруга | 22 В постійного струму |
| Номінальна напруга | 24 В |
| Ширина | 126 |
| висота продукту | 130 мм |
| температура довкілля | 60-60 °С |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 533 ₴

