
Гібридний інвертор Megarevo 10 кВт, 3-фазний

Характеристики продукту
- Максимум 10 пристроїв паралельно
- Роз'єм постійного та змінного струму для модернізації існуючих сонячних систем
- 6 регульованих періодів заряджання та розряджання акумулятора

Опис
Deye SUN 10K-SG – це абсолютно новий низьковольтний трифазний гібридний інвертор на 48 В, який забезпечує безпеку та надійність системи. Завдяки компактному дизайну та високій щільності потужності, ця серія підтримує коефіцієнт постійного/змінного струму 1,3, що економить інвестиції в обладнання. Він також підтримує незбалансований трифазний вихід, розширюючи сценарії застосування. Оснащений двома портами CAN для BMS та паралельного підключення, одним портом RS485 для BMS, одним портом RS232 для дистанційного керування та одним портом DRM, що робить систему інтелектуальною та гнучкою.
Завдяки інтелектуальній платформі моніторингу, вся серія інверторів Deye підтримує миттєве дистанційне вимкнення у разі надзвичайної ситуації. Дистанційне налаштування параметрів та оновлення прошивки спрощують обслуговування та ремонт фотоелектричної системи.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Завдяки інтелектуальній платформі моніторингу, вся серія інверторів Deye підтримує миттєве дистанційне вимкнення у разі надзвичайної ситуації. Дистанційне налаштування параметрів та оновлення прошивки спрощують обслуговування та ремонт фотоелектричної системи.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Низьковольтний акумулятор 48 В, конструкція ізоляції трансформатора
- 6 періодів зарядки/розрядки акумулятора
- Максимум 10 штук паралельно
- Роз'єм постійного струму та роз'єм змінного струму для модернізації існуючих сонячних систем
- Підтримує накопичення енергії від дизельного генератора
- Підтримує незбалансований трифазний вихід
- Унікальне застосування Smart Load та функція зниження пікових навантажень
- Захист від блискавки на вході фотоелектричних систем
- Захист острова
- Захист від зворотної полярності на вході фотоелектричного ланцюга
- Виявлення опору ізоляції
- Блок моніторингу диференціального струму
- Захист від перевантаження по струму на виході, захист від короткого замикання, захист від перенапруги
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | ESS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 29 кг |
| Вихідна потужність (пікова) | 15000 Вт |
| Вхідна напруга | 550 В постійного струму В |
| Глибина продукту | 200 мм |
| Ефективність за номінального навантаження | 96,7% |
| Модель із каталогу виробника | R10KH3 Dreiphasen ESS |
| Тип вихідного сигналу | Синусоїдна хвиля |
| Частота вихідного струму | 50 Гц |
| висота продукту | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 942 ₴



