
Автомобільний інвертор MEAN WELL A301-2K5-F3 A301-2K5-F3 2500 Вт 6078635
82 990 ₴
- Під замовлення
- Код: 6078635
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Перетворювач постійного/змінного струму зі зміненою синусоїдальною напругою. Захист від зворотної полярності акумулятора, перенапруги, перегріву, сигналізації низького заряду акумулятора та розряду підключеного акумулятора через «вимкнення». Підключення акумулятора через гвинтові клеми. З вимикачем. Вентиляторне охолодження.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Вихідна напруга модифікованої синусоїди
- Вимикач увімкнено/вимкнено
- Індикатор стану
- Акумулятор, акумулятор для вимкнення
- Захист від перенапруги, захист від перегріву, захист від перевантаження, захист від короткого замикання, захист від перенапруги
- Регульований вентилятор (увімкнено/вимкнено)
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 10150,00 г |
| Вихідна напруга | 230 В output) |
| Вхідна напруга | 12 В постійного струму В |
| Ефективність за номінального навантаження | 82% |
| Кількість виходів | 1 х |
| Максимальна вхідна напруга | 15 В постійного струму |
| Модель із каталогу виробника | А301-2К5-Ф3 |
| Тип вихідного сигналу | Модифікований синус |
| Тип продукту | Інвертор |
| висота продукту | 159,00 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 990 ₴

