
Зарядна станція для електромобілів Steca Steca Basic_11_Light, тип 2, режим 3, 11 кВт, RFID 6078907
129 133 ₴
- В наявності
- Код: 6078907
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Зарядна станція для електромобілів Steca Steca Basic_11_Light 772.126
Характеристики продукту
- Максимальна потужність заряджання 11 кВт/1 фаза або 3 фази
- Прогресивні оновлення програмного забезпечення через бездротову мережу
- Інтерфейси зв'язку: Ethernet, WLAN
- EEBUS
- Просте встановлення
Опис
Компанія Steca розробила комплексне рішення для заряджання електромобілів електроенергією від власної сонячної системи. Зарядний пристрій Steca Wallbox безпосередньо взаємодіє з новим інвертором Steca. Wallbox може використовувати сонячну енергію з даху вашого будинку без переривання або перемикання фаз, навіть за низьких рівнів потужності.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Програмований (Wi-Fi)
- HMI: RGB-світлодіоди, зумер, веб-додаток
- Бекенд-комунікації: OCPP 1.6j
- Інтеграція з системою управління енергоспоживанням у будинку (HEMS): EEBUS
- Вимірювання споживання: інтегроване.
Комплект поставки
- Настінний бокс
Коментарі
- УВАГА!
Підключення та встановлення сильнострумового пристрою (трифазного змінного струму) вимагає згоди оператора мережі; крім того, це може виконувати лише оператор мережі або монтажна компанія, зазначена в довіднику монтажників оператора мережі.
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Авторизація (eMobility) | RFID |
| Довжина кабелю | 7 мм |
| Кількість фаз | 1-фазний і 3-фазний |
| Мінімальна температура | -30 °С |
| Потужність навантаження | 11 кВт |
| Сертифікат опору | IP55IK10 |
| Ширина вироби | 383,9 мм |
| висота продукту | 383,9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129 133 ₴
