
Пилосос для вологого та сухого прибирання Lavor Taurus IR 8.212.0523 162 л/с 78 л 1 шт. 6078943
57 733 ₴
- В наявності
- Код: 6078943
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Промисловий пилосос

Характеристики продукту
- Споживана потужність: 3600 Вт
- Максимальний об'єм повітря 162 л/с.
- Довжина мережевого кабелю 10 м

Опис
Мобільний професійний пилосос для вологого/сухого прибирання з трьома потужними двигунами з демпфуванням. Тканинні фільтри забезпечують легке очищення. Taurus IR 2 Way оснащений антистатичною системою захисту та додатковим підключенням для шланга.
Це дозволяє двом користувачам одночасно використовувати пилосос для вологого та сухого прибирання.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Це дозволяє двом користувачам одночасно використовувати пилосос для вологого та сухого прибирання.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Система спорожнення: Бункер
- захист двигуна: поплавковий клапан
- загальний об'єм / пил / рідина: 78 л / 35 л / 48 л
- Кількість/тип двигунів: 3 двоступеневі двигуни з шумопоглинанням.
Комплект поставки
- Пилосос для вологого та сухого прибирання
- 2x щілинна насадка
- Еластичний шланг - 2 x 5 м
- 2 круглі щітки
- Текстильний фільтр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип прибирання | Суха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 27 кг |
| Довжина виробу | 620 мм |
| Максимальна довжина кабелю | 10 м |
| Матеріал резервуара | Неіржавка сталь |
| робоча напруга | 230 В |
| Технічні характеристики пилососа для вологого прибирання | антистатик |
| Ширина вироби | 510 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 733 ₴


