
Цифрові ваги Kern MWA 300K-1PM, максимальний діапазон вимірювання = 300 кг, багатокольорові, калібрувані, перевірені 6078959
149 783 ₴
- В наявності
- Код: 6078959
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Ваги для інвалідних візків з двома вбудованими пандусами для комфортного доступу.

Характеристики продукту
- Клас калібрування III (калібрування додатково)
- Для медичного використання відповідно до стандарту 93/42/ЄЕС
- Велика сталева платформа для зважування з протиковзким та стійким до стирання покриттям
- Низька висота платформи та вбудовані пандуси з обох боків полегшують керування
- Безпечне та нековзне встановлення завдяки гумовим ніжкам з регульованою висотою
- Функція динамічного зважування для визначення стабільного значення ваги, ідеально підходить для неспокійних пацієнтів
- Функція утримання: у стаціонарному стані показання ваги автоматично «заморожуються», доки не буде натиснуто кнопку HOLD.
- Функція ІМТ для визначення здорової/надмірної маси тіла
- Новинка: MWA 300K-1PM! Комплект включає ваги для інвалідного візка MWA 300K-1M та кронштейн KERN MWA-A01 (включаючи підставку для ергономічного кріплення аналітичного пристрою), що забезпечує максимальну безпеку пацієнта під час керування автомобілем або підйому на платформу.
- У ЄС калібрування вагів, призначених для медичного використання, є обов'язковим за законом і має бути замовлене окремо. Нам потрібні ваш поштовий індекс та адреса.
Коментарі
Вибраний продукт є товаром із сертифікатом калібрування.
Якщо директиви ЄС вимагають перевірки застосування, оцінку відповідності (верифікацію) необхідно замовити з використанням додаткових аксесуарів.
Подальша попередня перевірка неможлива.
У випадку товарів з початковим калібруванням право на відмову від товару, як правило, виключається.
Згідно з Директивою ЄС 2014/31/ЄС, ваги повинні бути офіційно оцінені на відповідність («перевірені»), якщо вони використовуються таким чином:
а) У комерційних операціях, якщо ціна товару визначається шляхом зважування.
b) У виробництві лікарських засобів в аптеках та в аналізах у медичних та фармацевтичних лабораторіях.
в) Для офіційних цілей.
г) У виробництві індивідуальної упаковки.
д) У медицині.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KERN |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вагаові характеристики | з можливістю калібрування перевірений |
| Джерело живлення | 100 В - 240 В 50/60 Гц |
| Довжина звішуючої поверхні | 840 мм |
| Матеріал плитки | сталь |
| Служба калібрування | 963-129 |
| Тип продукту | Ваги для візків |
| Ширина звішуючої поверхні | 880 мм |
| висота продукту | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 783 ₴



