
Цифрові персональні ваги Kern MPE 200K-1PEM, діапазон вимірювання макс. = 250 кг, багатокольорові, з можливістю перевірки 6078960
50 908 ₴
- В наявності
- Код: 6078960
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Ваги для ванної кімнати

Характеристики продукту
- Професійні ваги для ванної кімнати з функцією ІМТ, калібруванням та медичним схваленням для професійного використання в медичній діагностиці

Опис
Клас повірки III, III (повірка необов'язкова); Медичний сертифікат відповідно до 93/42/ЄЕС; Практичний додатковий дисплей на задній панелі ваг для легшого зчитування пацієнтом, лікарем або медсестрами; Ергономічно оптимізований дизайн та міцна конструкція роблять цю серію зручною для щоденного використання в професійному середовищі; Безпечне та нековзне встановлення завдяки регульованим по висоті гумовим ніжкам; Стандартний рівень для точного вирівнювання ваг; Велика сходинка з нековзною та стійкою до стирання пластиковою поверхнею для оптимальної стабільності пацієнта; Для неспокійних пацієнтів визначається стабільне значення ваги, яке «заморожується» шляхом усереднення. Це залишає достатньо часу, щоб присвятити себе пацієнту, а потім спокійно зчитати значення ваги; Функція «Мати-дитина»: Вага матері, визначена зважуванням, скидається до нуля натисканням кнопки. Потім мати та дитина зважуються разом. Вага дитини тепер відображається безпосередньо на дисплеї. Особливо зручно для маленьких дітей, яких можна безпечно зважувати на руці матері; Функція ІМТ для визначення недостатньої/нормальної/надмірної ваги; Точний дисплей: читабельність можна збільшити на 1 цифру протягом 5 секунд натисканням кнопки; Легке транспортування завдяки двом вбудованим транспортним роликам; Можливість роботи від батареї та мережі, робота від батареї опціонально; Захисний робочий кожух у комплекті; Ідентичний Kern MPE, але без мережевого адаптера, робота тільки від батареї. Особливо приваблива ціна;
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вагаові характеристики | , що перевіряється |
| Довжина звішуючої поверхні | 360 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Одиниці виміру | кглбст |
| Розміри | (Д x Ш x В) 570 x 365 x 1030 мм |
| Тип продукту | Персональна шкала |
| Ширина звішуючої поверхні | 365 мм |
| висота продукту | 1030 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 908 ₴





