
як - Світлодіодний прожектор великої площі Schwabe Energyline XL 600 Вт
Характеристики продукту
- Світловий потік: 84000 лм
- Лм/Вт: 140 лм/Вт
- CRI/Ra: 80
- Кут променя: 90°
- Колірна температура: 4000K
Опис
Застосування: Підходить для яскравого освітлення для роботи на відкритому повітрі.
як - Schwabe переконує найвищою якістю в галузі електротехніки вже понад 38 років.
Schwabe – це швабська точність, надійність та інновації.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
як - Schwabe переконує найвищою якістю в галузі електротехніки вже понад 38 років.
Schwabe – це швабська точність, надійність та інновації.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Полікарбонатний розсіювач з лінзами для кращого розподілу світла
- Алюмінієвий корпус IK08
- З великим монтажним/поворотним кронштейном
- 10-метровий з'єднувальний кабель H07RN-F 3G1.5 із захисною вилкою
- Споживана потужність: 600 Вт
- Термін служби світлодіодного чіпа 60 000 годин
- IP66 для зовнішнього використання
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 15 кг |
| Довжина шнура живлення | 10 мм |
| Загальний світловий потік | 84000 лм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Колірна температура (Кельвін) | 4000 К |
| Матеріал | Алюміній |
| робоча напруга | 230 В |
| Сертифікат опору | IP66 |
| Стан | Нове |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Цвет светодиода | Білий |
| висота продукту | 46 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 104 108 ₴

