
Свинцевий акумулятор Victron Energy AGM Super Cycle 12V 170Ah BAT412117081, AGM, 12 V, 170 Ah 6078970
54 233 ₴
- В наявності
- Код: 6078970
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Свинцево-кислотний акумулятор
Характеристики продукту
- Необслуговуваний AGM акумулятор 170 Аг (C20)
- 12 В (М8)
- Низький внутрішній опір (ідеально підходить для застосувань з високим струмом розряду)
Опис
Серія AGM має дуже низький внутрішній опір, що робить ці акумулятори особливо придатними для застосувань, що потребують розряду з високим струмом, таких як інвертори, керма та сталеві лебідки. Серія Gel пропонує чудову довговічність при глибокому циклі розрядки та довший загальний термін служби. Використання високочистих матеріалів та свинцево-кальцієвих сіток гарантує, що як продукти AGM, так і GEL мають особливо низькі показники саморозряду, запобігаючи розряду під час тривалих періодів без зарядки. Обидві серії постачаються з мідними роз'ємами з кабельними наконечниками M8. Це забезпечує найкращий можливий контакт з'єднання та усуває необхідність підключення акумулятора.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Необслуговуваний AGM акумулятор 170 Аг (C20)
- 12 В (М8)
- Результат останніх досягнень в електрохімії акумуляторів
- Виняткова продуктивність, незважаючи на багаторазові глибокі розряди
- Менший та легший
- Низький внутрішній опір (ідеально підходить для застосувань з високим струмом розряду)
Комплект поставки
- Акумулятор
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 45 кг |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 336 мм |
| Модель із каталогу виробника | AGM Super Cycle 12 В 170 А·год |
| Перезаряджуваний | Да |
| Розміри | (Ш x В x Г) 153 x 280 x 336 мм |
| Тип продукту | Свинцево-кислотний акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 233 ₴
