
Свинцевий акумулятор Victron Energy AGM Super Cycle 12V 230 Ah BAT412123081, AGM, 12 V, 230 Ah 6078977
69 283 ₴
- В наявності
- Код: 6078977
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумулятор Victron AGM Super Cycle 12V 230Ah
Характеристики продукту
- Необслуговуваний AGM акумулятор 230 Аг (C20)
- 12 В (М8)
- Результат останніх досягнень в електрохімії акумуляторів
- Виняткова продуктивність, незважаючи на багаторазові глибокі розряди
- Менший та легший
- Низький внутрішній опір (ідеально підходить для застосувань з високим струмом розряду)
Опис
Серія AGM має дуже низький внутрішній опір, що робить ці акумулятори особливо придатними для застосувань, що потребують розряду високим струмом, таких як інвертори, керма та сталеві лебідки. Серія Gel пропонує чудову довговічність при глибокому циклі розрядки та довший загальний термін служби. Використання високочистих матеріалів та свинцево-кальцієвих сіток гарантує, що як продукти AGM, так і GEL мають особливо низькі показники саморозряду, запобігаючи розряду під час тривалих періодів без зарядки. Обидві серії постачаються з мідними роз'ємами з кабельними наконечниками M8. Це забезпечує найкраще можливе з'єднання та усуває необхідність підключення акумулятора.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Необслуговуваний AGM акумулятор 230 Аг (C20)
- 12 В (М8)
- Результат останніх досягнень в електрохімії акумуляторів
- Виняткова продуктивність, незважаючи на багаторазові глибокі розряди
- Менший та легший
- Низький внутрішній опір (ідеально підходить для застосувань з високим струмом розряду)
Комплект поставки
- Акумулятор
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 57 кг |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 207 мм |
| Модель із каталогу виробника | AGM Super Cycle 12 В 230 А·год |
| Перезаряджуваний | Да |
| Розміри | (Ш x В x Г) 532 x 226 x 207 мм |
| Тип продукту | Свинцево-кислотний акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 283 ₴
