Опис
Вбудований бокс стійкий до ударів та бризок і має самозакриваючийся захисний клапан.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти | Краска |
| Довжина виробу | 6 см |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Розміри | (Д x Ш x В) 6 x 5 x 4 см - |
| Сертифікат опору | IP54 |
| Спосіб встановлення | для будівництва в |
Інформація для замовлення
- Ціна: 643 ₴







