
Вимірювальна розетка Sygonix WLAN

Характеристики продукту
- Відстежуйте продуктивність пристрою та споживання енергії в режимі реального часу
- Старий індикатор значення споживання
- Дистанційне перемикання, перемикання за таймером та функція зворотного відліку через мобільний додаток

Опис
Ця розумна Wi-Fi розетка дозволяє вам дистанційно керувати побутовою технікою через додаток. Функція таймера дозволяє автоматично вмикати та вимикати пристрої, а функція таймера дозволяє вимикати їх через заданий період. Крім того, додаток дозволяє вам контролювати продуктивність та споживання енергії в режимі реального часу, допомагаючи вам економити енергію та зменшувати рахунки за електроенергію.
Просто підключіть розетку до звичайної розетки, потім підключіться до локальної мережі Wi-Fi, підключіть вибраний побутовий прилад і вмикайте й вимикайте його з будь-якого місця.
Просто підключіть розетку до звичайної розетки, потім підключіться до локальної мережі Wi-Fi, підключіть вибраний побутовий прилад і вмикайте й вимикайте його з будь-якого місця.
Характеристика
- Підтримує Amazon Alexa та Google Home.
Комплект поставки
- Роз'єм Wi-Fi
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова станція | не потрібно |
| Глибина продукту | 78 мм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Місце призначення | дім |
| Паковання без пластику | Паковання без пластику |
| Розміри | (Ш х В х Г) 54 х 54 х 78 мм - |
| Технічні характеристики системи | з функцією вимірювання |
| Тип продукту | Розетка перемикача |
| Ширина вироби | 54 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 136 ₴












