
3-контактна розетка з 2 кабельними вводами IP54

Характеристики продукту
- Міцний термопластичний корпус.
- Колір: світло-сірий / сталевий блакитний.
- Максимальний поперечний переріз 2,5 мм².
- IP 54 підходить для вологих приміщень/зовнішніх приміщень.
- Значно стійкий до ультрафіолетового випромінювання.
- Зі штекерними клемами.
- Великий простір для прокладання великої кількості кабелів.
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Номінальний струм | 16 А |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Кількість розеток | 3 |
| Розміри | (Д x Ш x В) 22.9 x 8,3 x 5 см |
| Тип продукту | Накладна розетка |
| Ширина вироби | 8,3 см |
| висота продукту | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 693 ₴


