
Аксесуари Bosch 2605438098 Кейс для електроінструментів (Д x Ш x В) 360 x 445 x 114 мм 6025468
2 499 ₴
- В наявності
- Код: 6025468
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Пластиковий корпус. 445 x 360 x 114 мм.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина виробу | 360 мм |
| Поміщається у валізу | Bosch GBH2-26DEBosch GBH2-26DFRBosch GBH2-26DREBosch GBH2-26EBosch GBH2-26RE |
| Тип продукту | Кейс для електроінструмента |
| Ширина вироби | 445 мм |
| висота продукту | 114 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴
