
Аксесуари Bosch 1619P06556 Кейс для електроінструментів 1619P06556 (Д x Ш x В) 445 x 316 x 124 мм 6034550
3 081 ₴
- В наявності
- Код: 6034550
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Кейс для електроінструментів
Характеристики продукту
- 445 x 316 x 124 мм
Опис
Пластиковий корпус. 445 x 316 x 124 мм.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри | (Д x Ш x В) 445 x 316 x 124 мм |
| Тип продукту | Кейс для електроінструмента |
| Ширина вироби | 316 мм |
| висота продукту | 124 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 081 ₴
