
Перетворювач постійного струму TSR 1, 1 A TracoPower TSR 1-2450 Вхід 6,5-32 В/DC Вихід 5 В/DC 6046686
731 ₴
- В наявності
- Код: 6046686
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
TracoPower TSR 1-2450 / Серія знижувальних регуляторів TSR-1 є оптимальною заміною неефективної лінійної серії 78xx. Надзвичайно високий ККД до 96% дозволяє працювати при повному навантаженні за температур до +60°C без потреби в радіаторі або вентиляторі. Регулятори TSR-1 відповідають основним вимогам до лінійних регуляторів: висока точність вихідного сигналу (±2%), низьке споживання струму в режимі очікування 2 мА та здатність працювати без зовнішніх конденсаторів. Висока ефективність та низьке споживання струму в режимі очікування роблять цей пристрій ідеальним рішенням для систем з живленням від батарей.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вихідна напруга | 5 В постійного струму output) |
| Волість | 6 дюймів |
| Довжина виробу | 11,7 мм |
| З'єднувальні компоненти | припійні штирки |
| Максимальна ефективність | 84% |
| Максимальний вихідний струм | 1 А |
| Мінімальна вхідна напруга | 6,5 В постійного струму |
| Номінальна напруга | 24 В постійного струму |
| Розміри | (Д x Ш x В) 11,7 x 7,6 x 10,2 мм |
| Стан | Нове |
| Тип корпусу напівпровідника | СІЛ |
| Ширина вироби | 7,6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 731 ₴
