
Світлодіодна лампа Sygonix SY-6442046 R7s 12 Вт = 100 Вт 1521 лм теплий білий 1 шт. 6058523
785 ₴
- В наявності
- Код: 6058523
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Світлодіодна лампа Sygonix SY-6442046 R7s 12 Вт = 100 Вт теплий білий колір, грушоподібна

Характеристики продукту
- Потужність = 12 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість світлодіодів | 72 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виготовлення світлодіодної лампи | прозорий |
| Вміст | 1 шт. |
| Волість | 12 Вт |
| Довжина виробу | 118 мм |
| Колірна гама | 2700 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Кут випромінювання | 300° |
| Максимальна температура | +40 °С |
| Попит на енергію | 12 кВтч/1000 |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | R7s |
| Стан | Нове |
| Форма лампи | R7s |
| диапазон мощности | 10 Вт - 19,9 Вт |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 785 ₴


