
Розетка MENNEKES 11011 в зборі
Характеристики продукту
- IP54
- З кришкою
Опис
Для стаціонарного використання. З відкидною кришкою. 3 штекерні клеми як клеми для підключення від 1,5 до 2,5 мм²
.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Номінальний струм | 16 А |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0 |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина монтажу | 21 мм |
| Кількість розеток | 1 |
| Розміри фланця | 50 х 50 мм |
| Тип продукту | Гніздо зібрано |
| Ширина вироби | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 226 ₴

