
Розетка Walther Werke FW110306SK CEE

Характеристики продукту
- Розетка CEE NEO 16A 3P 6 год
- Клас захисту IP54
- з гвинтовою технологією
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- З гвинтовою технологією
- з кольоровим кільцевим кодуванням "синій"
- для напруги 200-250 В~
- Корпус з матеріалу PA6
- з високотермостійким контактним носієм з матеріалу PA66
- та кабельний вхід M20 зверху
- для внутрішнього монтажу
Комплект поставки
- Розетка CEE NEO 16A 3P 6 год
- Інструкція користувача.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walther |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Колір | Чорний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальний струм — округлений | 16 А |
| Роз'єм Б | 3-контактний гніздовий роз'єм CEE 16A |
| Стан | Нове |
| висота продукту | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 327 ₴


