Комплект поставки
- Інструкція користувача
- Гніздо
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Номінальний струм | 16 А |
| Стан | Новий |
| Виробник | Jung |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антибактеріальне лікування | ЛОЖЬ |
| Без галогенів | істинний |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина пристрою | 295 мм |
| З вимикачем вмик/вимк | ЛОЖЬ |
| З орієнтаційне освітлення | ЛОЖЬ |
| З сигнальною лампою | Немає |
| З функцією циклу | істинний |
| Захист від короткого замикання | ЛОЖЬ |
| Захист поверхні | Лакований |
| Кількість активних контактів (круглих) | 2 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальна напруга | 250 В |
| Перемикання компонентів програми | Кнопкова пластина |
| Підходить для ступеня захисту (IP) | IP20 |
| Специфікація | Jung A1520NCH Розетка 16 А 250 В, колір шампанського |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 147 ₴

