
Електромонтажні аксесуари Siemens Розетка із заземленням, сіра, дельта, 5UB4722, 1 шт. 6009834
1 785 ₴
- В наявності
- Код: 6009834
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Унікальна, добре продумана та перевірена система плагінів!
Коментарі
Важіль зафіксовано в рамі, створюючи таким чином єдине ціле.
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAL-номер (аналогічний) | 7035 |
| Ізольований монтаж | ЛОЖЬ |
| Баннер | ЛОЖЬ |
| Біла збірка — матеріал | Пластик |
| Ваги | 0 |
| Висота пристрою | 70 мм |
| Глибина пристрою | 45 мм |
| Доступна підтримка IFTTT | ЛОЖЬ |
| Захист від короткого замикання | ЛОЖЬ |
| Захист поверхні | Інший |
| Кількість активних контактів (плоске) | 2 |
| Кількість розеток, що перемикаються | 0 |
| Кількість фаз | 2 |
| Мін. глибина вбудованої монтажної коробки | 45 |
| Номінальна напруга | 250 В |
| Оздоблення поверхні | Глоссі |
| Підходить для ступеня захисту (IP) | IP20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 785 ₴
